OSTRAVA 23.-25.11.2018-Podpora kojení s využitím vrozených reflexů

23.11.2018 09:42

Kurz je určen pro všechny, kdo se věnují nebo chtějí věnovat podpoře kojení. Vychází z přesvědčení, že kojení je vrozené, ne naučené chování. Ženy a jejich děti se tedy nemusí nic „učit“, potřebují pouze podpořit a dopřát si klid a čas.
 

Na semináři probereme:

Co to je "kojení s využitím vrozených reflexů" neboli přirozené kojení-kojení v savčí pozici

Vrozené reflexy a jak pomáhají a podporují kojení, jak je možné je podpořit

Podpora a poradenství v praxi

Hranice a etika v poradenské praxi

Časté situace a jejich řešení

Dlouhodobá kontinuální podpora

Kazuistiky

Právní rámec práce v laktačním poradenství (pro ČR)

 

Kde: Ostrava

Kdy: 23.-25.11.2018

Cena: 2500 Kč

Přihlásit se je možné skrze formulář goo.gl/forms/MbFHuDfuzEP7K6U43 Po vyplnění formuláře vám během pár dní přijde faktura s údaji k platbě.

Veškeré doplňující dotazy posílejte na email topinkova.misa@gmail.com

Storno podmínky - po odeslání faktury vás vedu jako závazně přihlášené. Pokud se na kurz z jakýchkoli důvodů nemůžete dostavit a omluvíte se nejpozději měsíc před konáním kurzu vrátím vám celou částku. Pokud se omluvíte později, vrátím vám částku 2000 Kč, 500 Kč bude strženo jako administrativní poplatek a jako kompenzace případného nezaplněného místa v kurzu.

Kurz bude zahájen úvodním seznamovacím blokem v pátek v 16:00. V sobotu budeme pokračovat od 9:00 do cca 18:00 a v neděli opět od 9:00 do cca 15-16:00.

Přítomnost dětí je možná, pro starší co už jim nestačí jen se kojit a spát u mámy v náručí doporučuji vzít s sebou i někoho blízkého kdo případně chvíli dítě zabaví či pohlídá, abyste si v klidu mohly poslechnout všechny části kurzu.

Po semináři vám nabízím svou osobní podporu v začátcích poradenství a podpůrnou uzavřenou diskuzní skupinu na Facebooku.


Nejsem porodní asistentka, moje kurzy jsou tedy nezdravotnické a nemají ambice ani úmysl zdravotnický kurz nahrazovat.